Steroid Üretimi

Steroid Satış Destek Hattı


Steroid Kür Reklam

Steroid üretimi de nedir gibi sorular tabi ki de toplumumuzda oluşmaktadır. Aslında insan vücudu bir doğal steroid fabrikası anlamına gelmektedir. Aslında herkes böyle bir vücuda sahip olmaktadır. eminim şu an adını ilk kez duyuyorum ben bu tür ilaç kullanmıyorum gibi sorularda oluşmaya başlamıştır. Fakat bu durum hayvanlar içinde hatta bitkiler içinde steroid kullanıcıları olduklarını kanıtlamaktadır. Steroid tüm canlılar tarafından kullanılmaktadır. Vücudunuz testosteron üretir ve bu steroid olmaktadır. Kortizal bir steroid olurken aynı zamanda kolesterol de steroidler arasında yer almaktadır. Sentetik steroidler vücudun sürekli olarak kullandığı hormonların laboratuarda üretilmiş halleri olmaktadır. Onların sağlığa tehlikeli hatta bunula beraber öldürücü olmalarının asıl sebepleri de aslında bu olmaktadır.

Steroidler insan vücuduna ait olmamaktadır. Diğer taraftan doğal steroidler oldukça etkileyici olmasından dolayı yüksek dozda bir dianabol veya türevleri kadar etki etmemektedir. Ancak bununla beraber tehlikeli yan etkileri de olmamaktadır. Son dönemlerde yapılan araştırmalara göre ecdysterone isimli sumo kökü bitkisinden elde edilen doğal steroid methandrostenolane ve dinabol isimli çok güçlü iki sentetik steroidden çok daha iyi anabolik etki göstermektedir. Çam poleni de episteterone ve brassinolide gibi doğal steroidler ile doludur. Bu düşünce her ne kadar çılgınca gelse dahi bu sadece çam ağacı poleni olmaktadır. Doğal yollarla steroid etkisi yapan yiyeceklerde bulunmaktadır. Bu sebzelerden ilkinde ıspanak da yer almaktadır.

Ispanak içerisinde ecdysterone ve dihidroepiandrosteron bulunduran phytoec dysteriods’den yüksek miktarda içerir ki bunlar insan vücudunda doğal steroid olarak hareket eder ve ecydseroidler bitkilerde bulunan en iyi steroid çeşitleri arasında yer almaktadır. Fareler üzerinde yapılan araştırmalarda ıspanak tozu verilen farelerdeki kavrama kuvvetinin kontrol gurubundakilere kıyasla %24 daha fazla olduğu bulunmuştur. Daha ilginç olanı ise ıspanakla beslenen farelerin sentetik anabolik steroid verilen farelere oranla daha fazla kavrama kuvvetine sahip olmaktadır. Aynı çalışma daha sonra ecydsteronenun insan hücreleri üzerindeki etkisini araştırmak için de yapılmış olan ve protein sentezini %20 arttırdığı ve genel protein parçalanmasını azalttığı sonucuna varılmıştır. Ispanak aynı zamanda doğal bir nitrattır ve vücuttaki nitrik oksit seviyelerini arttırmaktadır.

Kinoa’da aynı ıspanaktaki gibi ecydsteroidler içermektedir. Aslında bu bitkinin 50 GR kişilere 18 MB B- endisteron sağlar ki bu çok güçlü bir testesteron benzeri doğal steroiddir. Kinioa aynı zamanda steroid benzeri saponinler açısından da zengindir ki bunlar testosteronu ve luteinize edici hormonu arttırıcı etkiye sahip olmaktadır. Çoğu pişirme önerisinde bu bitkinin iyice yıkanması aksi takdirde tadında bir acılık olacağını belirtmektedir. Bununla beraber oluşan acılığın sebebi saponinler olmaktadır. Eğer ki bitkiyi yıkar ve acılığından kurtulma saponinlerin doğal steroid etkisinden kurtulma imkanları sağlanmıştır. Kinoa aynı zamanda testosteron arttırıcı vitamin ve mineraller yönünden zengindir. Glüten içermez bu yüzden de tahılların yerine koyulabilir.

Yukarıda bahsedildiği gibi yaban yaban yulafı da steroid benzeri saponinler açısından zengindir. Aynı zamanda bunların yapılabilmesi için T ve leh seviyeleri arttırılmaktadır. Fakat eğer ki bu yulaflar yıkanırsa ya da işlem görülenler tercih edilirse içeren saponinler çoktan gitmiş olacaktır. Bu yüzden her zaman yaban yulafı tercih edilmelidir. Aynı zamanda vahşi yulaf samanından elde edilen avena sativa denilen ve yüksek saponin içeriği ile testesteron seviyelerini arttırdığı bilimsel olarak kanıtlanmış bir türü de bulunmaktadır. Yumurta sarısı diyet kolesterol için en iyi kaynaklardan biri olmaktadır. Kolesterol sadece doğal steroidler olmamaktadır. Aynı zamanda vücuttaki tüm siteroid hormonları için öncü olmaktadır.

Steroid Kür Reklam
Steroid Sp
Takip Et

Steroid Sp

Steroid Sp at Steroid Sp
Steroid kullanımı her geçen gün artış gösterirken steroidler hakkında bilgi veren kaynaklara ihtiyaç da hızlı bir biçimde yükseliyor. Bu doğrultuda sitemiz steroidlerin bilinçsiz bir biçimde kullanımı sonrasında ortaya çıkabilecek olan sorunları çok iyi bildiği için elinden geldiğince sporculara en iyi şekilde steroid kullanımı hakkında bilgi vermeyi amaçlıyor.
Steroid Sp
Takip Et


Steroid Satış Destek Hattı

0 Yorumlar

Yorum Yazın

İşaretli * alanlar zorunludur.