Steroid Destekli Bikini Fitness Model Kürü

Steroid Satış Destek Hattı


Steroid Kür Reklam
Bikini Fitness Model Kürü

 

Kaliteli steroid etken maddelerinin hepsi bi arada toparlanıp, mankenlik yapanlar veya manken olmak isteyenler için Fitness model kürü. Bu kür başlangıç, orta ve ileri seviye kürler için uygundur. Fitness model kürü kütle artışı, performans ve güç artışı, estetik ve paramparça bir görünüme ulaştırmayı sağlayan garanti sonuç verenkürdür.

 

 

Kür ile birlikte A dan Z ye yapmanız gerekenleri word dosyası halinde sizlere sunacağız ve WhatsApp dan hep iletişim halinde olacağız.

 

Testosterone Propionat ne işe yarar; Erkeklik hormonudur güç, cinsel istek, kas yapımını hızlandırıcı, protein sentezini arttırıcı özelliği vardır. Su tutmadan yağsız kas kütlesi kazanmaya yönelik çalışır

 

Trenbolone Acetat ne işe yarar; Güç, performans ve motivasyon artışını hissederek yaşatır. Su tutmaz, yağsız ve estetik bi görünüme ulaşmanızı sağlar.

 

Steroid Kür Reklam
Winstrol ne işe yarar; Tuz ve şekerin kas altında biriktirdiği suyu atmaya yardımcı olur, hatları derinleştirir ve estetik bi görünüme ulaşmanızı sağlar.

 

Oxandrolone ne işe yarar; performans ve güç artışı sağlar.

 

Clenbuterol ne işe yarar; yağ yakımını ve metabolizma hızını arttırır.

 

Enjeksiyon yapmayı istemeyen veya yapamayanlar için oral(tablet) kür, yağ yakımını destekler, metabolizmayı hızlandırır, güç ve performansı arttırır. Doğru beslenme ve antrenman programı ile sonuç kaçınılmaz.

 

Ürünler garanti sonuç veren orjinal ürünlerdir. Ürünün kendi orjinal sitesinden her kutunun üzerindeki kutuya özel kodlarla orjinalliğini test edebilirsiniz. Aynı zamanda QR kod uygulaması ile kutunun üzerindeki kare kod u check yapabilirsiniz.

 

 7/24 WhatsApp desteği, kişiye ve amaca yönelik beslenme ve antrenman programı. Beslenme ve Antrenman programları Yaşınız, kilonuz, boyunuz, yaptığınız iş, spor geçmişiniz gibi bilgiler doğrultusunda kişiye özel yazılır. Örneğin inşaatta çalışan ile masabaşı çalışana aynı programlar ve aynı miligiramlar uygulanmaz. Özenle ve titizlikle yazılması gerekir, size vereceğimiz programlara %70 uyarsanız bile memnuniyet garantisi veriyorum.

Steroid Sp
Takip Et

Steroid Sp

Steroid Sp at Steroid Sp
Steroid kullanımı her geçen gün artış gösterirken steroidler hakkında bilgi veren kaynaklara ihtiyaç da hızlı bir biçimde yükseliyor. Bu doğrultuda sitemiz steroidlerin bilinçsiz bir biçimde kullanımı sonrasında ortaya çıkabilecek olan sorunları çok iyi bildiği için elinden geldiğince sporculara en iyi şekilde steroid kullanımı hakkında bilgi vermeyi amaçlıyor.
Steroid Sp
Takip Et


Steroid Satış Destek Hattı

2 Yorumlar

Umut said:

Cevapla
22 Ağustos 2017 at 11:33

Merhabalar enjekte steroid yerine oral steroid arasındaki fark nedir? enjekte kullanamayanlar için alternatif oral steroid tavsiyesi verebilirmisiniz?

22 Ağustos 2017 at 11:38

Merhaba oral steroidler karaciğer ‘ de çözülmektedir uzun süreli kullanılımı tasvip etmiyoruz tam olarak amacınızı söylerseniz sonuç amaçlı kısa süreli oral kür oluşturabiliriz..

Yorum Yazın

İşaretli * alanlar zorunludur.