Steroid Satış Destek Hattı


Steroid Kür Reklam

Spor Yapmadan Zayıflama Kilo Verme Kürü

Ürünler garanti sonuç veren orjinal ürünlerdir. Ürünün kendi orjinal sitesinden her kutunun üzerindeki kutuya özel kodlarla orjinalliğini test edebilirsiniz. QR kod uygulaması ile karekoduna bakabilirsiniz.

Bu kür spor yapmak istemeyenler için, yapmakta zorlananlar için yağ yakımını hızlandırır, gücü arttırır, kas gelişimini göze görülür şekilde arttırır, metabolizma hızını arttırır. Sağlam bi kişiye ve amaca yönelik beslenme programı ile sonuç kaçınılmaz.Kür paketi alana beslenme programını biz yaşı, boyu, yaptığı işe göre şekillendirip biz veriyoruz ve hep irtibat halinde olup arada bir form kontrolü ile eksiklerimiz veya fazlalarımız doğrultusunda değişiklikler yapıyoruz.

Testosteron Propionat
Winstrol
Oxandrolone
Clenbuterol

Kullanımı; 60-80 kg arası sporcular için

Oxandrolone; Günde 2 tablet
Winstrol; Günde 3 tablet
Clenbuterol; ilk hafta günde 1 tablet 2. haftadan sonra günde 2 tablet

Steroid Kür Reklam

Kullanımı; 85-100 kg arası sporcular için

Oxandrolone; Günde 3 tablet
Winstrol; Günde 3 tablet
Clenbuterol; lk hafta günde 1 tablet 2. haftadan sonra günde 3 tablet

Steroid Sp
Takip Et

Steroid Sp

Steroid Sp at Steroid Sp
Steroid kullanımı her geçen gün artış gösterirken steroidler hakkında bilgi veren kaynaklara ihtiyaç da hızlı bir biçimde yükseliyor. Bu doğrultuda sitemiz steroidlerin bilinçsiz bir biçimde kullanımı sonrasında ortaya çıkabilecek olan sorunları çok iyi bildiği için elinden geldiğince sporculara en iyi şekilde steroid kullanımı hakkında bilgi vermeyi amaçlıyor.
Steroid Sp
Takip Et


Steroid Satış Destek Hattı

0 Yorumlar

Yorum Yazın

İşaretli * alanlar zorunludur.