Melanotan II (M2) Peptid Nedir Ne İşe Yarar Etkileri Kullanımı

Steroid Satış Destek Hattı


Steroid Kür Reklam

Melanotan II (M2) Peptid Nedir Ne İşe Yarar Etkileri Kullanımı

Birçok vücut geliştirme topluluğunun zaten Melanotan II (M2) ve koyu cilt pigmentasyonu teşvik etmek onun şaşırtıcı yeteneği duymuş. Birçok gövde yapımcısı fark etmedi ki, Melanotan II’nin bu döngülerde açma kapama ve kapatma işlemlerine büyük katkılar sağlayacak ek avantajları da beraberinde getiriyor. Bunlar arasında kilo kaybı, libido artışı ve yağsız vücut kitlesi olabilir.

Melanotan II ilk olarak Arizona Üniversitesi’nde bir grup tarafından cilt kanseri riskini düşürebilecek bir peptid yaratma amacıyla geliştirildi. M2 ile cildin ve organların aşırı derecede ihlal ışınlarına karşı korunmasına yardımcı olan melanin miktarını arttırabildiklerini keşfettiler. Ek bir fayda olarak, Viagra’ya iyi yanıt vermeyen erkeklerde libidoyu arttırdığını buldular.  Çalışmalar , Melanotan II’nin PDE5 inhibitörlerine yetersiz yanıt veren hastalar için bir replasman tedavisi olarak kullanılabileceğini göstermiştir. Ayrıca bunun yeteneği, iştah tüketiminin yanı sıra kilo vermesine de neden oldu. 

Neden Melanotan II


Sahnede rekabet etmeyi planlayan bir vücut geliştiricisi için, rekabet etmeden önce işlenen detaylara dikkat ve zaman büyük miktarda var. Kaslanmış ve tanımlanmış olması, çizgileri ve tanımları ortaya çıkarmak ve izleyiciler ve hakimler için daha belirgin hale getirmek için yalnızca güzel bir bronzluk ile vurgulanır. Melanini artırırken, vücut geliştiricileri aslında güneşe maruz kalmalarını önleyecek şekilde heptapeptit Melanotan II’ye girerler. Bu, daha koyu ve daha bronzlaşmış bir cilt ile sonuçlanır. Melanotan II, bir gösteriye giden bir peptit protokolüne eklendiğinde, melanin seviyelerini artıracak ve tabaklama derisine neden olacak; Buna ek olarak yağ kaybını ve kas sertliğini artıracaktır.

Dozajlar ve Kullanım


Şimdiye kadar tartıştığımız her peptid gibi peptitlerin beyaz hassas bir toz formunda olduğunu ve serin ve kuru bir yerde ışığın dışında saklanacağını lütfen unutmayın. Bütün peptitlerin enjeksiyonluk olarak özel olarak kullanılan bakteriostatik su veya sodyum klorür ile sulandırılması gerekir. Melanotan II’yi etkili bir şekilde kullanabilmek için cildinizin türünü anlamanız gerekir. İşleri basit tutmak için, devam edebilir ve cilt tiplerini üç kategoriye bölebiliriz.

Steroid Kür Reklam
  • Cilt Tip 1: Çok adil cilt, asla tans. Dozajlar: 50-60mgs veya 5-6vials.
  • Cilt Tip 2: Ciltte cilt, yanıklar ama bazen tanslar. Dozajlar: 30-40mgs veya 3-4 şişeler.
  • Cilt Tip 3: Orta cilt, bazen yanmalar ve daima tansöz. Dozajlar: 20mgs veya 2 şişe.

Bunun ötesinde, pigmentasyonunuz zaten zeytin veya koyu renkse, bronzlaşma ihtiyaçlarınız için daha az Meanotan II kullanmanız gerekecek. Güneş ışınlarına ve UV ışınlarına maruz kalma ile birleşen bronzluk sonuçları bir yaz boyunca veya bir mevsim boyunca bir kullanıcıya kalmalıdır.

Günlük Dozajlar ihtiyaçlarınıza göre değişir:

  • Erektil disfonksiyon (ED) için: ortalama doz 0.025 mgs / kg civarındadır (1 kg = 2.2 lbs)
  • Tabaklama için (cilt pigmentasyonu): ortalama doz 0.025-0.030 mgs / kg’dır (1 kg = 2.2 lbs)

Fazla M2 almanız sizi biraz sarım haline getirebilir, bu nedenle düşük dozlarla yavaş başlamak ve yolunuzu yukarı kaldırmak gerekir.

Yan etkiler


Melanotan II ile ilişkili yan etkiler diğer peptidlere benzer: kızarmış yüz, baş ağrısı, baş dönmesi hissi, uyuşukluk, mide bulantısı, beyaz lekeler ve enjeksiyon yerinde muhtemel acılar veya kızarıklık. Kullanıcıların Melanotan II’den aldığı faydalar: koyu cilt pigmentasyonu, iştah bastırma, yağ kaybı, yağsız vücut kitlesi, libido artışı ve ereksiyon sıklığı.

Melanotan II hakkında ciddi bir anekdot notu var, bazı kullanıcılar M2’yi kullandıktan sonra ciddi bulantıya maruz kalmışlardır. Bu, kullanıcıdan kullanıcıya değişkendir, ancak bir endişe kaynağı olmalıdır. Dozajlarınızı hissetmeniz ve bu peptidi kullanmaya başlamadan önce yavaşlamanız gerekir.

Sonuç


Vücut geliştirmede, özellikle rekabetçi seviyede, her şey bronzluğunuzun karanlığı bile dikkate alınır. Bu nedenle, her gün bronzlaşma yatağına gitmek yerine bronzlaşma için M2 gibi bir peptid kullanmanız en iyisidir. Unutmayın, bronzlaşma yatakları kansere neden oluyor!

Rekabet etmiyorsanız, ancak gelecek baharda / yazda daha da bronzlaşmaya devam etmek istiyorsanız, Melnaotan II protokole uymak için en iyi peptittir. Cinsel uyarılma ve yağ kaybına eklenen etkileri, yaz plajı vücuduna sahip olmak isteyen kullanıcılar için de yarar sağlar. Sonuçta, eğer cant’almak eğer bir buff tonlanmış vücut ne iyi.

Steroid Sp
Takip Et

Steroid Sp

Steroid Sp at Steroid Sp
Steroid kullanımı her geçen gün artış gösterirken steroidler hakkında bilgi veren kaynaklara ihtiyaç da hızlı bir biçimde yükseliyor. Bu doğrultuda sitemiz steroidlerin bilinçsiz bir biçimde kullanımı sonrasında ortaya çıkabilecek olan sorunları çok iyi bildiği için elinden geldiğince sporculara en iyi şekilde steroid kullanımı hakkında bilgi vermeyi amaçlıyor.
Steroid Sp
Takip Et


Steroid Satış Destek Hattı

0 Yorumlar

Yorum Yazın

İşaretli * alanlar zorunludur.