Clenbuterol Kullanımı

Steroid Satış Destek Hattı


Steroid Kür Reklam

Clenbuterol nedir? Clenbuterol hydrochloride adlı ilaç önceden nefes açtığı ve kardiyovasküler sistemi kuvvetlendirdiği için tıp dalında nefes darlığı çeken astım hastaları üzerinde kullanılmaya başlanmıştır. Daha sonraları ise Clenbuterol hydrochloride nin protein tutumunu güçlendirdiği, kalp ritimlerimizin hızını çoğaltarak biyolojik açıdan yağ yakımını artırdığı ve idmanlarda dayanıklılığı arttırdığının anlaşılması üzerine çeşitli spor dallarında yani güreş, boks, halter gibi daha çok güç gerektiren sporlarda kullanımı yaygınlaşarak artmaya başlamıştır. Clenbuterol steroid olmadığı için yani doğal hormonlara zarar vermediği gibi tek başına kullanıldığında bile yağ yakımında etkili olması ile dikkatleri üzerine çekmiş kas gücünü normal oranda tutması ve dayanıklılığı arttırması gibi etkileri de gözlemledikten sonra sporcuların adeta bas ucundan ayırmadığı ürün olmuştur. Bu özelliklerin yanında gözle görünmeyen diğer bir artısı ise 7-8 gün içinde vücuttan atılması sayesinde doping problemi olan sporcular için en büyük tercih sebebi haline gelmiştir. Ne yazık ki clenbuterol her zaman olduğu gibi ülkemizde bilinçsiz ve yanlış bir şekilde kullanılmaktadır. Bu yüzden ilaçtan istenilen verim alınmamaktadır. Yani verim oranı %50 ve %60 larla sınırlıdır. En büyük yanlış ise sürekli olarak hiç ara vermeden kullanılmasıdır. Bu kullanım şekli her zaman görülmese de bazı sporcular tarafından bu şekilde kullanılmaktadır. Sürekli kullanım şeklinin dezavantajı clenbuterolun resöptörlerinin çabuk alıştığı bir ilaç olmasıyla beraber dördüncü haftadan sonra neredeyse hiç tepki vermemesidir. Bu sebepten clenbuterol alırken en az 4 haftada bir 1 hafta boşluk verilmesi lazım ki vücut ilacı unutsun. 1 hafta sonunda tekrar başlandığında sanki daha önce hiç alınmamış gibi güçlü bir etki göstersin. Bu ilaçtaki bir diğer püf nota ise vücut resöptörleri bu ilaca çabuk alıştığından hafta hafta artırarak yani piramit sistemiyle kullanılmasıdır. Eğer bu püf noktalarına dikkat edilmeyip kullanıma uyulmazsa kalp ritmini bozabilir ve 10 tabletlik kullanıma vücut tepki vermeyebilir.

Şimdi size hafta hafta en etkili kullanım tablosunu verelim;

Clenbuterol Kullanımı

İlk gün kesinlikle bir tabletten fazla alınmamalıdır. 2. Gün ise 1 sabah 1 akşam olmak üzere iki tablet alınmalıdır. 3. Günde de sabah öğle ve akşam olmak üzere 3 kere kullanılmadır.

1. Hafta; her gün 3 tablet alınmalı. 1 adet sabah 2 adet idman öncesi idman yapılamayan günlerde ise 1 adet sabah 2 adet öğlen olarak alınmalı

2. Hafta; her gün 4 tablet alınmalı. 2 adet sabah 2 adet idman öncesi idman yapılmayan günlerde ise 2 adet sabah 2 adet öğlen alınmalı.

Steroid Kür Reklam

3. Hafta; her gün 5 tablet alınmalı. 2 adet sabah 2 adet idman öncesi ve 1 adet idman sonrası idman yapılamayan günlerde ise 1 adet sabah 2 adet öğlen 2 adet akşam 5-6 gibi alınmalı.

4. Hafta; her gün 4 tablet alınmalı. 2 adet sabah 2 adet idman öncesi idman yapılamayan günlerde ise 2 adet sabah 2 adet öğlen alınmalı

5. Hafta; 1 hafta ilaca ara verilmesi gerekir. Tabi ki bu arada diyete de devam edilmelidir.

6. Hafta; her gün 3 tablet alınmalı. 1 adet sabah 2 adet idman öncesi idman yapılamayan günlerde 1 adet sabah 2 adet öğlen alınmalıdır.

7. Hafta; her gün 3 tablet alınmalı. 1 adet sabah 2 adet idman öncesi idman yapılamayan günlerde 1 adet sabah 2 adet öğlen alınmalıdır.

8. Hafta; her gün 4 tablet alınmalı. 2 adet sabah 2 adet idman öncesi idman yapılamayan günlerde ise 2 adet sabah 2 adet öğlen alınmalı

9. Hafta; her gün 5 tablet alınmalı. 2 adet sabah 2 adet idman öncesi ve 1 adet idman sonrası idman yapılamayan günlerde ise 1 adet sabah 2 adet öğlen 2 adet akşam 5-6 gibi alınmalı.

Clenbuterol 10 haftadan fazla kullanılmamalıdır. Kullanılsa da bir etki yapmaz. En az 2 ay ara verilmelidir.

 

Steroid Sp
Takip Et

Steroid Sp

Steroid Sp at Steroid Sp
Steroid kullanımı her geçen gün artış gösterirken steroidler hakkında bilgi veren kaynaklara ihtiyaç da hızlı bir biçimde yükseliyor. Bu doğrultuda sitemiz steroidlerin bilinçsiz bir biçimde kullanımı sonrasında ortaya çıkabilecek olan sorunları çok iyi bildiği için elinden geldiğince sporculara en iyi şekilde steroid kullanımı hakkında bilgi vermeyi amaçlıyor.
Steroid Sp
Takip Et


Steroid Satış Destek Hattı

0 Yorumlar

Yorum Yazın

İşaretli * alanlar zorunludur.