Ace-031 Peptid Nedir Ne İşe Yarar Etkileri Kullanımı

Steroid Satış Destek Hattı


Steroid Kür Reklam

Ace-031 Peptid Nedir Ne İşe Yarar Etkileri Kullanımı

Ace-031, ACVR2B olarak da bilinir, kas büyümesini sınırlayan miyostatin ve diğer doğal olarak oluşan proteinlerin bir inhibitörü olan aktivin IIB reseptörünün aktivasyon tipidür. Bu bileşik, m reseptörüne bağlanmadan ve kas büyümesini durdurmadan önce miyostatin’e bağlanmak için genetik olarak geliştirildi. Bu bileşik üzerinde çalışan iki Biopharma şirketi Acceleron ve Shire’dır.

Miyostatin nedir ve vücut geliştiricileri neden durdurmak istiyorlar?


Myostatin, vücudumuzda kasların çoğalmasını ve kopmasını durduran sinyalleri veren bir hormondur. Bu nedenle, miyostatini inhibe ettiğinizde veya bloke ettiğinizde, kaslar büyür ve güçlüleşir. Miyostatin’i bloke edebildiğiniz ve süresiz olarak kas büyümeye devam ettiğinizi düşünün – süper bir kahraman gibi olabilmeniz mümkün olacak.

Olumsuz yönler ve yan etkiler


Miyostatin az bir azalma bile kas kütlesinde dramatik bir artışa neden olur, ancak aynı zamanda kasları beslemek için daha fazla gıdaya ihtiyacınız olacağı anlamına gelir. Bir başka sorun kalbimizin bir kas olduğundan büyümeye devam etmesi ve bu organın çalışması çok zor olması nedeniyle kalp yetmezliğine yol açabilir. Ayrıca, uzun vadede, sağlıksız bir kalp kazançlarınızı kesinlikle incitecektir. Ayrıca, midenizin de büyüyeceğini iddia edebilirdiniz çünkü kasların etkilenip etkilenmeyeceğini kontrol edemezsiniz. Örneğin, bazı kaslar diğerlerinden daha büyük büyür. Örneğin, kalıntılarınız% 50, deltiklerinizde% 20 oranında artabilir.

İnsan çalışmaları

Steroid Kür Reklam

Bir insan çalışmasında kilolu dişilere 250 mg’lık (mg) bir kez Ace 031 verilmiştir. Sonuç olarak, bir ay sonra uyluktaki kasları bir kilo üzerinde büyüdü. Dahası, yağsız vücut kütlesi% 3 arttı, bu da oldukça sonucudur.

Bununla birlikte, kas distrofisi olan genç erkeklerde yapılan başka bir araştırmada, test deneklerinde sakız ve burun kanaması olduğu ortaya çıktı. Maalesef hem Shire hem de Acceleron sonunda kendi ortaklıklarını terk etti ve 2013’ten beri başka hiçbir gelişme yapılmadı. O zamandan beri, çeşitli web sitelerinde araştırma kimyasalları olarak satılan Ace-031’i bulabilirsiniz, ancak henüz güvenilir bir marka henüz satışa çıkmamıştır.

Üretimde diğer miyostatinler

MYO-029’un Wyeth tarafından başka bir miyostatin bloke edicisi olduğu düşünülüyordu, ancak denemelerdeki sonuçların sıfır güç artışı olduğu durumlarda sefil bir şekilde başarısız oldu.

Yağ kaybı ve kemik sağlığı?


Yapılan farklı çalışmalarda, denekler leptin konsantrasyonunda bir azalma yaşadı ve ‘iyi yağ’ hormonu olan adiponektini artırdı. Dolayısıyla, belki Ace-031 gerçekten yağ kaybına katkıda bulunur. Bir başka çalışmada, kanda alkalin fosfatazda bir artış ve kolajen telopeptidinde azalma olduğu gösterildi; bu da kemiklerin güçlenmesine yardımcı olduğu anlamına gelebilir.

FSH etkileri?


Dişilerle yapılan bir çalışmada, FSH (follikül uyarıcı hormon) konsantrasyonu önemli ölçüde düştü ve neden olduğu konusunda bir açıklama yok. Bu nedenle, bazı yan etkilerin bulunduğu görülüyor ve biz de bunun erkeklerde meydana gelip gelemeyeceğini bilmiyoruz. Bununla birlikte, sığırlarda, çiftçiler kısırlık kaygılarıyla stoklarını ‘güçlendirmek’ için Ace-031’i kullanmayı reddettiklerini biliyoruz. Bu nedenle, belki de bu bağlantı ultra doğada bir kaslı oluşumun oluşmasına izin vermeyen ana doğa ile ilgisi var mı?

Doz ve Maliyet


Sıçanlara enjekte edilen Ace-031 üzerinde yapılan çalışmalar sırasında 10 mg / kg verildi. Bu nedenle, bu tip figürlerle eşleştirmek için, normal boy bir yetişkin vücut geliştiricisi ayda yaklaşık 1 gram kullanmalı ve her şey eşit olmalıdır. Bu, bir gramı kullanırsanız, bu miktarı her ay elde etmek için on binlerce dolara mal olacağı anlamına gelir.

Ace-031’i elde edebilen vücut geliştiricilerine göre, dozajlar 1-2 haftada bir vücut ağırlığı kilosu başına 1-3 mg aralığındadır. Mg başına 50 $, bu yaklaşık $ 10.000 200 pound kullanıcıya mal olur. Ayrıca, peptit şirketlerinin kabataslak dünyasını göz önünde bulundurarak, eğer bu tür bir miktarı harcıyorsanız, satın aldığınız meşru bir ürün olduğundan emin olun.

Yarım hayat


Ace-031’in yarı ömrü 10-15 gündür.

Steroid Sp
Takip Et

Steroid Sp

Steroid Sp at Steroid Sp
Steroid kullanımı her geçen gün artış gösterirken steroidler hakkında bilgi veren kaynaklara ihtiyaç da hızlı bir biçimde yükseliyor. Bu doğrultuda sitemiz steroidlerin bilinçsiz bir biçimde kullanımı sonrasında ortaya çıkabilecek olan sorunları çok iyi bildiği için elinden geldiğince sporculara en iyi şekilde steroid kullanımı hakkında bilgi vermeyi amaçlıyor.
Steroid Sp
Takip Et


Steroid Satış Destek Hattı

0 Yorumlar

Yorum Yazın

İşaretli * alanlar zorunludur.